Nadler Herbert
A keleti és déli Kárpátokban. Vadásznapló.
1943 Bp. Dr. Vajna és Bokor102. árverés / 348.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
76058
295+(1)p. Lapszámozáson belül a szerző 40 egészoldalas fényképfelvételével.
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben.