Nagy állatkert
(Bp.) Honi Ipar93. árverés / 179.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
73608
A leporello-szerűen nyíló mesekönyv 1910 körül készülhetett.
9 színes t.
Enyhén kopottas, kiadói félvászon-kötésben.