Nagy Benő, (kárpáti)
1887 Nagyvárad, Rosenbaum V. Vilmos ny 127+(1)p. Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.
134. árverés / 124.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 13 000 Ft
Egy honvéd albuma
angol szoveg
Worn, gilt, contemporary half cloth.
A szerző honvéd főhadnagy volt 1848-49-ben.