Nagy Endre
Öregek kalauza
(Bp. Nyugat124. árverés / 312.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
82079
127p. Első kiadás. Aláírt példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.