Nagy Endre A mű címe Öregek kalauza (Bp., Nyugat 127p. Első kiadás. Aláírt példány. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. 124. árverés / 312. Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 16 000 Ft Kedvencekhez ad