Nagy Ignác
Hajdan és most. I-II. rész.
1845 Bp. Hartleben75. árverés / 565.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
62304
329+(7)p.+2t. (lith.); 307+(5)p.+2t. (lith.) (Nagy Ignác munkái. VIII-IX. kötet.) Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szüry: 3336.