Nagy Ignác
Menny és pokol. I-III. füzet [egybekötve].
1846 Bp Hartleben.64. árverés / 417.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
68203
(2)p.+1t. (díszcímlap)+(2)+78+(2)+(4)+78+(2)+(4)+77+(3)p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 3338.