Nagy Ignác
Szúnyogok. Új olcsó Kiadás.
1852 Pesten Edelmann63. árverés / 268.
Kikiáltási ár: 12 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
61555
XIII+(1)+267+(1)p.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. Szüry: 3340.