Nagy Ignác
Torzképek. Második kiadás. I-IV. rész.
1844 Bp. Hartleben K. A122. árverés / 330.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 25 000 FtAzonosító
81115
Először ugyanebben az évben látott napvilágot.
1t.+315+(2)p.; 1t.+334+(1)p.; 1t.+339+(2)p.; 1t.+339+(2)p. (--- munkái. IV-VII. kötet.)
Korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti, kőnyomatú, rajzos borítók felragasztva.