Nagy Márton
Szavaló tanitók és tanulók használatára. I-II. kötet [egybekötve].
Pesten Hartleben Konrád Adolf128. árverés / 279.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
58256
(6)+131+(3)+(4)+118+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 3360. [csak első kötet]