Nagy Sándor, K(ereki)
1908 Bp., Franklin-Társulat (2)+251+(2)p. Számos szövegközti képpel és rajzzal. Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.
102. árverés / 350.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 9 000 Ft
A madár-bírák (Elbeszélik a madarak)