Nagy Sándor, K(ereki)
A Székelyföldön és az Al-Dunán. Utirajzok.
1883 Bp. Kilián Frigyes124. árverés / 433.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 28 000 FtAzonosító
81700
(2)+340+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.