A Napkelet lexikona. I-II. kötet [egybekötve].
1927 Bp. Magyar Ir. Társ64. árverés / 420.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 600 FtAzonosító
62660
VII+740p.+12t.+6 színes, kihajt. térk.+738p.+15t.+4 színes, kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. Néhány levél kijár.