Nemes családok. Első kötet [unicus].
1905 Bp. (Franklin-Társulat ny.)126. árverés / 62.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
82510
VIII+664p.+11 színes t.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.