Nemeskéri-Kiss Sándor
Pipaszó. Derűs emlékek egy változatos életből. II. kiadás.
1942 Bp. Dr. Vajna és Bokor154. árverés / 305.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
100288
Worn, original cloth.
1t.+359+(1)p.+6t.
Kopottas, kiadói vászonkötésben.