Németh László
Kisebbségben. I-IV. kötet [két kötetben].
1942 Bp. Magyar Élet64. árverés / 424.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 800 FtAzonosító
68204
369p.; 364p. Cs. Szabó Lászlónak dedikált példány.
Viseltes, kiadói félvászon-kötésben. Mindkét kötet címlapja sérült.