Neuester Zeitungs-Atlas für Alte & Neue Erdkunde. Herausgegeben von J. Meyer.
Hildburgshausen, Amsterdam, und New-York, Bibliogr. Institut 1t. (acélmetszetű címlap)+(2)p.+123 térk. (acélmetszetek, nagyrészt határszínezéssel) Sérült gerincű, aranyozott, korabeli vászonkötésben. A kötése laza.
78. árverés / 300.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Leütési ár: 36 000 Ft