Neuester Zeitungs-Atlas für Alte & Neue Erdkunde. Herausgegeben von J. Meyer.
Hildburgshausen, Amsterdam, und New-York Bibliogr. Institut78. árverés / 300.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 36 000 FtAzonosító
69742
1t. (acélmetszetű címlap)+(2)p.+123 térk. (acélmetszetek, nagyrészt határszínezéssel)
Sérült gerincű, aranyozott, korabeli vászonkötésben. A kötése laza.