Nógrád és Hont vármegye. Sajtó alá rendezte: Dr. Ladányi Miksa.
1934 Bp M.V.M. Kiadóhiv.65. árverés / 363.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
62864
470p.+24t. (Magyar városok és vármegyék monografiája. XVI.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.