Nyáry Albert, báró
A heraldika vezérfonala
1886 Bp. MTA106. árverés / 31.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 36 000 FtAzonosító
76812
(8)+291p.+9 színes t.+XIIIt.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.