Nyíregyháza és Szabolcsvármegye községei. Szerk.: Hunek Emil.
1931 Bp Magyar Városok Monografiája Kiadóhiv.65. árverés / 369.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
62857
Hozzá: A nyírbátori minorita-templom Bp., 1925. Stephaneum. (2)p.+7t. Kiadói papírborítóban.
362+141p.+9t. (Magyar városok monografiája. VIII.)
Enyhén sérült gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben.