Nyulassy Antal
Kátyolok a nép életéből. Mulatva oktató versek, tiz képpel.
Pest Emich ny158. árverés / 413.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
58316
Worn, gilt, conetmporary cloth. Inner edges gilt.
283+(3)p.
Kopottas, aranyozott, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.