Oblatek Béla -- aknaszlatinai Györ
1912 Nagybányán, Morvay Gy (4)+138+(1)p.+15 kihajt. mell. Aranyozott, korabeli vászonkötésben.
65. árverés / 370.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 6 000 Ft
A nagybányai bányakerület monografiája. Összeáll.: ---.