Ofen und Pest. Haupt- und Freystädte im Königreiche Ungarn.

H.n., ny.n 1t. (Pest-Budát délről ábrázoló rézkarc)+(2)p.+405-456h. Modern félvászon-kötésben.
78. árverés / 234.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Leütési ár: 18 000 Ft

Pest és Buda német nyelvű leírása. 1840 körül jelenhetett meg, általunk ismeretlen mű részeként. Ívjelzetként "Panorama I. Band." szerepel.