Ofen und Pest. Haupt- und Freystädte im Königreiche Ungarn.
H.n. ny.n78. árverés / 234.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 18 000 FtAzonosító
69713
Pest és Buda német nyelvű leírása. 1840 körül jelenhetett meg, általunk ismeretlen mű részeként. Ívjelzetként "Panorama I. Band." szerepel.
1t. (Pest-Budát délről ábrázoló rézkarc)+(2)p.+405-456h.
Modern félvászon-kötésben.