Oj wie kóser ój wie fajn. Zaftos zsidó-adomák.
1902 Bp. Révai és Salamon ny112. árverés / 125.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
78348
128p.
Enyhén kopottas, festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. A színes, rajzos eredeti borító bekötve.