Olosz Lajos
Barlanghomály. Versek.
1931 Kolozsvár ESzC132. árverés / 84.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 55 000 FtAzonosító
92363
Gilt original half leather, spine slightly worn.
73+(4)+VIIp. Kós Károly egészoldalas rajzaival. Első kiadás. Számozott (66./?), előfizetői példány.
Enyhén kopottas gerincű, aranyozott, kiadói félbőr-kötésben.