1794 Tyrnaviae Typis Wenceslai Jelinek134. árverés / 322.
Kikiáltási ár: 2 000 FtAzonosító
93190
Worn, contemporary leather. Spine slightly damaged.
(6)+100p.
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli bőrkötésben.