Orosz Ernő
Heves- és a volt Külső-Szolnok egyesült vármegyék nemes családjai
1906 Eger Egri Ny.-Rt142. árverés / 47.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 55 000 FtAzonosító
95753
Spine gilt, contemporary half cloth.
VIII+347p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.