Országgyűlési emlékkönyv 1866. 1867. Szerkesztő: Farkas Albert.
1867 Pest, Heckenast 1t. (Deák Ferenc képe)+652p.+59t. Viseltes, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
64. árverés / 430.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 2 000 Ft