Ortvay Tivadar
Magyarország régi vízrajza a XIII-ik század végéig. I-II. kötet.
1882 Bp MTA.65. árverés / 373.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 26 000 FtAzonosító
63189
544p.; 464p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.