Österreichisch-kaiserlicher Hof-Kalender für das Jahr 1883.
1883 Wien Hof- und Staatsdruckerei93. árverés / 200.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 24 000 FtAzonosító
73373
XVI+334+(6)p. A naptárrész levelei közé üres lapokat kötöttek.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Poss.: József főherceg alcsúti könyvtárának bélyegzőjével.