Osváth Pál
Bihar vármegye Sárréti járása leirása
1875 Nagyvárad Laszky Ármin ny124. árverés / 334.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 70 000 FtAzonosító
81699
628+(4)p. Öt levél másolattal pótolva.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Néhány levele javítva.