1921 Gyoma Kner Izidor97. árverés / 165.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
74625
113+(1)p. (Kner-klasszikusok. 1.)
Aranyozott, korabeli bőrkötésben. A gerincen apró sérülésekkel, ettől eltekintve szép példány. Lévay -- Haiman: 1.298.