Ovidius Naso, P(ublius)
--- Szomorú Verseinek Öt Könyve. Fordította: Irmesi Homonnay Imre.
1825 Pesten Trattner76. árverés / 336.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
68296
214+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerinc alsó és felső sarkán kis sérülésekkel.