Pálmay József
Háromszék vármegye nemes családjai. Szerkesztette: ---.
1901 Sepsi-Szent-Györgyön Jókai-Nyomda-Rt79. árverés / 19.
Kikiáltási ár: 40 000 Ft Leütési ár: 50 000 FtAzonosító
70033
494p. Szövegközti címerrajzokkal.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Gilt original cloth binding.