Pálmay József
Udvarhely vármegye nemes családjai. Szerk.: ---.
1900 Székely-Udvarhelyt Betegh P76. árverés / 234.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
68549
268p.+3t.
Viseltes, kiadói vászonkötésben. A gerince hiányzik. Aranyozott lapszélekkel.