Palugyay Imre, ifj.
Megye-alkotmány
1844 Pest Heckenast132. árverés / 400.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
92242
Slightly worn, later cloth, spine gilt.
XVI+(4)+224+(1)p. (Megye-rendszer hajdan és most. Első kötet.)
Aranyozott gerincű, enyhén kopottas, későbbi vászonkötésben.