Pap Dénes
A parlament Debrecenben. 1849. Közli ---. I-II. kötet.
1870 Lipcse Köhler63. árverés / 285.
Kikiáltási ár: 8 500 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
61626
(4)+267+(2)+265p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.