Pap Dénes
A parlament Debrecenben. 1849. Közli ---. I-II. kötet.
1870 Lipcse Köhler85. árverés / 104.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 40 000 FtAzonosító
71582
(4)+267+(2)+265p.
Korabeli félvászon-kötésben. A gerinc felső peremén kis sérüléssel.