Pap Dénes
A parlament Debrecenben. 1849. Közli ---. I-II. kötet.
1870 Lipcse Köhler89. árverés / 71.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 65 000 FtAzonosító
72565
(4)+267+(2)+265p.
Korabeli félvászon-kötésben. A gerinc felső részén kis sérüléssel.