Paskay Gyula
A jurátus-élet 1847/48-ban. Korrajz a pozsonyi utolsó hongyülés idejéből.
1885 Bp. Szerző124. árverés / 136.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
81833
94p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.