Paskay Gyula
A jurátus-élet 1847/48-ban. Korrajz a pozsonyi utolsó hongyülés idejéből.
1885 Bp. Szerző83. árverés / 99.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
71015
94p.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a sérült, kiadói papírborító bekötve. Körülvágatlan példány.