Pásztor Mihály
A közvilágítás alakulása Budapesten
1929 Bp. Székesfőv. háziny64. árverés / 446.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 3 200 FtAzonosító
68216
Hozzákötve: A százötven éves Lipótváros Bp., (1940.) Székesfőv. ny. 227+(1)p.+8t. (részben színes, kihajt.)+2 színes, kihajt. térk. (Statisztikai közlemények. 93. köt. 4. szám.)
190+(1)p.+30t. ( 4 színes, 13 kihajt.)+2 színes, kihajt. térk. (Statisztikai közlemények. 60. köt. 1. szám.)
Aranyozott gerincű, modern félvászon-kötésben.