Patacsich Jó(z)sef
Szabad királyi Pest városának leirása. Kiadatott --- által.
1831 Pesten Füskuti Landerer65. árverés / 381.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
63304
(4)+107+(3)p.
Aranyozott gerincű, későbbi vászonkötésben, az eredeti borító bekötve.