Patacsich Jó(z)sef
1831 Pesten, Füskuti Landerer (4)+107+(3)p. Aranyozott gerincű, későbbi vászonkötésben, az eredeti borító bekötve.
65. árverés / 381.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Leütési ár: 16 000 Ft
Szabad királyi Pest városának leirása. Kiadatott --- által.