Patai József
Herzl. 100 illusztrációval.
(Bp. Pro Palesztina60. árverés / 272.
68796
367+(1)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával.
Kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben.