Patai József
Herzl. 100 illusztrációval.
(Bp. Pro Palesztina75. árverés / 579.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
61633
367+(1)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával.
Kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben.