Pataky Dénes
A magyar rézmetszés története a XVI. századtól 1850-ig
1951 Bp. Közoktatásügyi Kiadóváll60. árverés / 273.
61634
415p. Gazdagon illusztrált.
Kiadói félvászon-kötésben.