Pataky Dénes A mű címe A magyar rézmetszés története a XVI. századtól 1850-ig 1951 Bp., Közoktatásügyi Kiadóváll 415p. Gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben. 60. árverés / 273. Kedvencekhez ad