Pauler Gyula
A magyar nemzet története az Árpádházi királyok alatt. I-II. kötet.
1893 Bp. MTA156. árverés / 375.
Kikiáltási ár: 8 000 FtAzonosító
101134
Original cloth. Spine gilt.
XVI+667+(1)p.; VII+(1)+790+(1)p. (Az MTA könyvkiadó-vállalata. Uj folyam. XIII-XIV.)
Aranyozott gerincű, kiadó vászonkötésben.