Pauler Gyula
A magyar nemzet története Szent Istvánig
1900 Bp. MTA154. árverés / 335.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
100056
Original cloth. Spine gilt.
XI+(1)+276p.
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.