Pauler Gyula
A magyar nemzet története Szent Istvánig
1900 Bp. MTA156. árverés / 376.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
101184
Original cloth. Spine gilt.
XI+(1)+276p. (Az MTA könyvkiadó vállalata. Uj folyam. XLII.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.