Paulovits Sándor, dr.
Harmincas honvédek élete a halálmezőkön
1939 (Kecskemét Szabó Gy. és Társa ny.)132. árverés / 7.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
92522
Gilt original cloth.
348+(6)p.+33t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.