Pázmándi Horvát Endre
Árpád
1831 Pesten Beimel149. árverés / 403.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
98706
Contemporary half leather. Spine gilt.
1t. (címképmetszet)+(2)+487+(13)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A kopásnyomoktól eltekintve szép példány.