Pázmándi Horvát Endre
1831 Pesten, Beimel 1t. (címképmetszet)+(2)+487+(13)p. Első kiadás. Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A kopásnyomoktól eltekintve szép példány.
149. árverés / 403.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Árpád
angol szoveg
Contemporary half leather. Spine gilt.